KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15758094

nr 1575 8094

Etsning

Emil Zori. Signerad, bladets mått: 24x18cm, yttermått inklusive ram: 32x26cm

Utrop:

500 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 20:19:49